منبع : دهكده جهانی دانلود | Bia2oms.mihanblog.comبسیاری از ما در هنگام مشاهده مطلب جالبی در اینترنت و وب سایت های مختلف اقدام به ذخیره سازی آن مطلب می کنیم. ذخیره سازی صفحات به صورت یک صفحه وب و به صورت HTML می باشد. ذخیره سازی صفحات به این شکل معمولا با مشکلاتی همراه می باشد. چون در یک وب سایت بسیاری از عکس ها و حتی فونت ها از لینک های دیگر و فایل های Css بارگذاری می شوند و پس از ذخیره سازی این صفحات این فایل ها در کامپیوتر ذخیره نشده و در هنگام اجرا و مشاهده صفحه ذخیره شده ممکن است با نوشته های بهم ریخته و بدون عکس مواجه شوید. یکی دیگر از روش های ذخیره سازی صفحات عکسبرداری می باشد. بدین شکل که می توان از مطلب مورد نظر خود عکسی تهیه نمایید. بسیاری از کاربران از با استفاده از قابلیت PrintScreen ویندوز اقدام به عکس برداری از مطلب خود می کنند اما این روش نیز دارای مشکلاتی می باشد. به عنوان مثال کاربرای قصد دارد تا متنی طولانی را به صورت عکس ذخیره نماید ، از آن جا که با ویژگی PrintScreen تنها می توان همان چیزی را که کاربرا مشاهده می کند عکسبرداری نمود ، به همین علت کاربران متن را باید به صورت چندین عکس ذخیره سازی نمایند.

در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به وسیله آن قادر به ذخیره سازی صفحات به صورت عکس اما با ویژگی متفاوت می باشید.

 

easyWebSave نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن کاربران قادر خواهند بود تا با ابزارهای موجود در برنامه اقدام به تهیه عکس طولی از صفحات وب خود نمایند. این نرم افزار به کاربران این ویژگی را می دهد تا مطالب مورد نظر در وب سایت خود را به صورت عکس و با همان ظاهر موجود بر روی یک عکس به صورت طولی و با فرمت دلخواه تهیه نمایند. در این روش دیگر کاربر نیازی به تهیه چندین عکس از مطلب خود را ندارد. این نرم افزار محصولی از شرکت EasyWebAction Software می باشد.

دانلود EasyWebAction با حجم 1.47 مگابایت

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 5 آذر 1386    | توسط: امید    | طبقه بندی: ابزار مفید،     |
نظرات()