یک استدیوی کامل صوتی و تصویری

 

منبع : دهکده جهانی دانلود  |   Bia2oms.mihanblog.com

نرم افزار مفیدی رو برای این پست در نظر گرفتیم که به کمک اون بتونیدفیلمهای آموزشی تولید کنید , از صفحه نمایش فیلمبرداری کنید , MP3 ایجاد کنید و یا اینگونه فایلها رو ویرایش کنید و دها ویژگی دیگه که بهتون معرفیشون میکنیم.
امکانات Record نرم افزار بسیار گسترده هستند که به معرفی اجمالی اونها میپردازین:
اول اینکه شما میتونید به کمک نرم افزار TechSmith Camtasia Studio از صفحه نمایش بصورت گسترده یا مقطعی فیلمبرذاری کنید همچنین امکان تصویر برداری از وبکم هم وجود داره!
از ویژگیهای مهمش هم اینه که میتونه فریمهای یکسان موجود در فیلمهای تهیه شده رو پاک کنه و فقط یکی از اونها رو در جای خودش قرار بده این ویژگی به کاهش حجم فیلمهای تهیه شده بسیار کمک میکنه.
در مورد ضبط صدا هم که امکان ضبط هر نوع صدای موجود در رایانه وجود داره چه صداهای درون سیستم و چه صداهایی که از خارج تولید میشوند.
امکانات ویرایشی نرم افزار هم در سطح مطلوبی هستند مثلا شما میتونید براحتی به ویدئو هاتون متن و عنوانهای دلخواه رو اضافه کنید و یا اینکه زمان رو در تصویر هک کنید!
همچنین میتونید توسط ابزارهای ترسیم اشکال ساده ای رو برای نمایش به تصویر اضافه کنید این جزئیات امکان سایه گزاری رو نیز دارند.

دیگه اینکه میتونید تصاویر و اشکال گرافیکی رو به ویدئو هاتون اضافه کنید و همچنین در ویدئو ها صدا جاگزاری کنید. (صداگزاری)
برش قسمتها و فریمهای مختلف ویدئو به سادگی امکانپذیر هستند , ایجاد بزرگنمایی بصورت موضعی و کلی هم وجود داره.
با نرم افزار TechSmith Camtasia Studio میتونید از فریمهای دلخواه بطور تکی خروجی با فرمت BMP (عکس ثابت) داشته باشید
قابلیت اجرای نرم افزار در نسخه های ویندوز 98 و جدیدتر از اون وجود داره
همچنین خروجی نرم افزار هم طیف بسیار گسترده و وسیعی رو شامل میشه از انمیشن GIF گرفته تا فرمتهای رایج تصویری مانند AVI , WMV و...

 

 

نرم افزار TechSmith Camtasia Studio v4.0.0 رو با حجمی معادل با 30 مگابایت دانلود کنید

 

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 28 شهریور 1386    | توسط: امید    | طبقه بندی: ویرایشگر صوت و تصویر،     |
نظرات()